Přihlásit

GAMAKATSU

GAMAKATSU rybářské potřeby MILAN Klatovy

Gamakatsu bylo založeno v roce 1955 panem Shigekatsu Fujii, vizionářem, který byl velmi pyšný na výrobu nejkvalitnějšíchháčků v Japonsku. Stál u kolébky inovativních technik, strojů, materiálů a výrobních metod, které navždy změnily obchod s rybářskými háčky na celém světě.

V těchto dnech je Gamakatsu stále soukromou firmou a značkou známou v rámci odvětví po celém světě. Je těžké si představit, že v roce 1955, kdy to vše začalo, se jednalo o pravděpodobně nejmenší továrnu na výrobu háčků v Japonsku,  s jedním mužem, který věděl, že háčky se dají vyrábět i lépe.

GAMAKATSU – historie

1955 – Gamakatsu začalo ručně vyrábět rybářské háčky

1963 – Gamakatsu představilo nové automatické zahřívací zařízení, které katapultovalo značku do popředí japonského trhu.

1974 – Gamakatsu představilo plně automatické stroje na výrobu háčků a rozhodlo se postavit druhou továrnu, aby vyhovělo poptávce.

1976 – Gamakatsu je již pevně etablovaný vůdce japonského trhu s háčky a rozhodlo se založit

novou továrnu na vysoce kvalitní rybářské pruty, zejména pro japonský trh.

1986 – Všechny výrobní stroje jsou vylepšeny tak, aby zvládly širší výrobní program.

1987 – Gamakatsu Co. Ltd se stalo velkým výrobcem s plným sortimentem vysoce kvalitních háčků, prutů, oblečení a dalších položek souvisejících s rybolovem.

1988 –  Po vylepšení automatických zahřívacích zařízení a rozšíření továrny na háčky otevřela japonská centrála Gamakatsu Co.Ltd. první provozy mimo Japonsko, a sice v Thajsku. Tato továrna byla postavena pro navazování návazců, vázání mušek a balení háčků, vyrobených v Japonsku.

1989 – Gamakatsu otevřelo novou továrnu Gamakatsu Shantou Co.Ltd. v Číně. Tato továrna je navržena pro balení háčků vyrobených v Japonsku.

1992 – Gamakatsu otevřelo prodejní a distribuční centrum Gamakatsu USA Inc.v Tacomě, Washingtonu v USA.

1994 – Spro BV se stalo oficiálním distributorem výrobků Gamakatsu v Evropě, Africe a na Středním Východě.

1999 – V SRN bylo založeno Spro Deutschland GmbH, které má za úkol efektivněji plnit potřeby jednoho z největších evropských trhů s rybářskými potřebami, Německa.

1997 – V  Kennesaw, Georgia byla založena firma Spro Corp., k distribuci Gamakatsu háčků na východě USA.

2000 – Gamakatsu otevřelo mezinárodní prodejní kancelář Gamakatsu Pte.Ltd.v Singapuru.

2010 – Gamakatsu otevřelo prodejní kancelář Guangzhou Gamakatsu Trading Co.Ltd.v Číně, k dosažení velkého prodejního potenciálu háčků a dalšího špičkového rybářského náčiní na čínském trhu.


GAMAKATSU
– dbáme na životní prostředí

Gamakatsu se od roku 1955 věnuje tématu “Příroda a Technologie”. Tvrdě pracujeme na vývoji nových hi-tech produktů, z nichž rybář profituje, aniž by poškozoval životní prostředí. Gamakatsu politika technického vývoje byla vždy “to nejlepší z kvality”. Gamakatsu vždy hledá nové cesty jak vylepšit současné výrobky, a současně stále dbá na vývoj unikátních, do té doby nedostupných věcí. Věříme, že jen s tímto postojem můžeme dát našim zákazníkům to nejlepší, co si zaslouží!

GAMAKATSU – kvalita našich háčků

Gamakatsu háčky jsou klíčovým programem firmy, a jsou známé po celém světě. Výrobní metody, technologie a použité materiály je činí lepšími, než u ostatních značek.

Za prvé, k výrobě háčků používáme špičkovou vysokocarbonovou ocel.

Použití levných nekvalitních materiálů vede k oslabení háčků a hrotů, které pak nejsou ostré. Bylo to právě Gamakatsu, které v úzké spolupráci s ocelárnami vyvinulo unikátní materiál, používaný pro výrobu rybářských háčků, dnes známý coby vysokocarbonová ocel.

Tento obsahuje nejen vyšší procento carbonu, ale také nemá žádné nečistoty. To zajišťuje ochranu proti bublinám v kovu, které mohou háček oslabit.

 Za druhé, Gamakatsu má nejpokročilejší zahřívací systém na světě.

Ten umožňuje zahřívat háčky za stabilních podmínek. Každý háček je zahřátý na přesnou teplotu, která je vypočtena pro konkrétní tvar, a následně zchlazen v oleji. Tento proces zajišťuje háčky velmi pevné, ale nikoliv křehké. Je velmi těžké dosáhnout vyváženosti mezi pevností a pružností háčku, a  Gamakatsu trvalo mnoho let, dovést tento proces k dokonalosti. To je důvodem, proč vyrábíme lepší háčky.

Do třetice, Gamakatsu je známé svou ostrostí!

Náš ostřící proces je nejmodernější na světě a zajišťuje perfektně kónický hrot, který je nesrovnatelně ostřejší.

Gamakatsu vyrábí ve velkých objemech a v trvale vysoké kvalitě extrémně ostré háčky. Životnost rybářského háčku je měřena ostrostí, tvrdostí a viskozitou hrotu. Gamakatsu si vysloužilo důvěru rybářů po celém světě a díky ní a I majoritní podíl na trhu.

GAMAKATSU – po celém světě

Gamakatsu výrobky jsou používány po celém světě. Díky pobočkám po celém světě jsme schopni rozvíjet různé trhy a vyvíjet unikátní produkty dle požadavků I těch nejnáročnějších rybářů. Jsme hrdí na to, kdo a co jsme. Jsme GAMAKATSU.