Přihlásit

Pruty feederové

Vítáme Vás ve virtuálním světě Feederových prutů SPRO, CRESTA. Toto je úplná aktuální nabídka pro sezónu 09/2023-08/2024. V této široké nabídce si vybere každý rybář, ať už je to úplný začátečník, nebo pokročilý specialista. Jednotlivé druhy prutů jsou rozděleny podle délky.

V období několika let velmi populární a moderní způsob rybolovu. Největší rozdíl feederu oproti klasické položené je v identikaci záběru. Tuto funkci zastává velmi jemná špička feederového prutu, která se podle pohybů vlasce jak ryba bere ohýbá. Díky tomuto lze registrovat i velmi jemné a opatrné záběry, které by při použití metody lovu na položenou s číhátkem nebyly vůbec rozpoznatelné. Feederové špičky jsou výměnné a mají různou tuhost pro použití v různých podmínkách, zejména podle síly proudu a použité zátěže. Jejich konec bývá natřen reflexní barvou pro lepší viditelnost jemných pohybů.

Případná nedostupnost v našem obchodě je řešena s naším obchodním partnerem SPRO v Německu. Nebude-li vědět, jaký feeder zvolit v široké nabídce, jsme Vám k dispozici radou a pomocí při vybírání každý den od 9 hod do 18 hod na telefonech 603 536674 nebo 603 536663! Přijímáme i telefonické objednávky. Příjemné nakupování a nezapomeňte, že za registraci na našem webu získáte 10% slevu na Váš nákup a stanete se členy klubu Štamgastů rybářských potřeb MILAN.

 

 

 

Výrobce:
SPRO
Výsledky 1 - 1 z 1
Doprava zdarma
Novinka

SPRO Petri Feeder Compact Tele 2,7m/250g

Teleskopický feederový prut s neuvěřitelnou silou určený k lovu u překážek či k lovu úhořů. Všude tam, kde se potřebujete řádně opřít při zdolávání...
Cena s DPH1899 Kč
Skladem u dodavatele