Kdo je rybář Milan

logo

Vznik rybářských potřeb v Klatovech se datuje k roku 1992. Tehdy se firma jmenovala VAMIS – podle počátečních písmen zakladatelů Václava a Milana. Od raných začátků tohoto podniku byl zaměstnancem Milanův syn Radek, člověk který je rybářem od svých pěti let, tedy odborník na slovo vzatý.
Když v roce 2001 zakladatel Milan Řičica nečekaně zemřel a jeho tehdejší společník neměl zájem na další spolupráci, zavedli jsme na tento popud v Klatovech nový obchod a rybářské potřeby dostávají nový název na počest našeho otce. RYBÁŘSKÉ POTŘEBY MILAN.

V té době jsme působili v provozovně o rozloze 26 m2 v Randově ulici, kde jsme se my dva bratři společně snažili plnit Vaše přání. V roce 2006 jsme své zázemí rozšířili o prostory původního obchodu ve Václavské ulici, kde dříve podnikal náš otec se svým společníkem.

V roce 2012, přesně 1.července, jsme oba malé obchody spojili a přestěhovali do jednoho, o to však většího, ve Zlatnické ulici. Na prodejní ploše 120 m2 je vše vystavené a mnohem přehlednější než dříve. Myslíme si, a Vaše ohlasy to jen potvrzují, že to byl krok správným směrem.
Filozofie RYBÁŘSKÝCH POTŘEB MILAN? Je jednoduchá. Jsme sami sobě zaměstnanci a jedině tak můžeme udělat to nejlepší pro své zákazníky. Snažíme se uspokojit každé Vaše přání v téměř rodinné atmosféře jak nabízeným sortimentem, tak i odbornou radou. Až pojedete přes Klatovy, určitě se u nás zastavte a nebo navštivte náš elektronický obchod. 

Na Vaši návštěvu se těší Radek a Daniel Řičicovi. Alias Hák a Háček

Naše značky rybářských potřeb

Přihlásit

Vytvořit účet